İçeriğe geç

Gubba modern

satış koşulları

MÜŞTERİ BİLGİLERİ

​Websitemizden vereceğiniz siparişlere dair tüm bilgilendirmeler üyelik veya sipariş esnasında verdiğiniz e-posta adresi ve telefon numarası kanalları aracılığıyla yapılacaktır. İletişim bilgilerinin eksiksiz ve hatasız olarak sağlanması ve bu bilgilerde değişiklik olması durumunda Satıcı'yı konuyla alakalı bilgilendirmek Alıcı'nın yükümlülüğüdür.

ÖDEME YÖNTEMLERİ

​Siparişlerinizin Ödeme aşamasında Kredi & Banka Kart, Hediye Karı ve Havale/EFT yöntemlerinden birini tercih edebilirsiniz.

·HAVALE EFT

Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, aşağıdaki TL banka hesaplarımıza yapabilirsiniz:

​Erdinç Kirgil

Banka Adı: QNB Finansbank

IBAN: TR36 0011 1000 0000 0113 8655 41

·KREDİ VE BANKA KARTI İLE ÖDEME

Siparişinizin ödemesini geçerli bir banka kartı ile veya kredi kartı (VISA, MasterCard, American Express veya Troy) kullanarak online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanarak yapabilirsiniz. Siparişlerinizin tamamlanma aşamasında kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. SATICI, ödeme işleminde kullandığınız kredi kartının veya banka kartının geçerliliğini, sipariş bedeline ilişkin olarak kredi durumunu, ve alıcının adres bilgilerinin doğru olup olmadığını kontrol etme hakkına sahiptir. Bu kontrollerin sonucuna bağlı olarak siparişler tarafımızdan reddedilebilir.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ:  

Firmamız, alışveriş sitemizden yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

Güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki simge vardır: tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesi. Bu simgeler güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlübilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitemizden bağımsız olarak 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili banka veya ödeme kuruluşuna ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

E-POSTA GÜVENLİĞİ

Mağazamızın Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

KREDİ KARTI DOĞRULAMA

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği firmamız tarafından Kredi Kartları Dolandırıcılığı'na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

​TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI

 ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

İPTAL VE İADE

ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir. İptal ve iade koşullarına ilişikin daha detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

KİŞİSEL VERİLERİNİZİN KORUNMASI

Websitemize üye olurken ve sipariş verirken sağladığınız tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası şifreleme standardıdır. Verilerinizi nasıl koruduğumuz ve hangi amaçlarla kullandığımıza dair daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.